Firmamız, faaliyetlerine çeşitli hırdavat malzemeleri, sanayi ekipmanları ve ürünlerinin satışı ve pazarlaması ile başlamıştır. Yönetim tarafından benimsenen yenilikçi vizyonu, girişimci ve kendini geliştiren yapısı, müşteri odaklı çalışmaları ve profesyonel ekibi ile kısa zamanda ürün portföyünü çeşitlendirmiş ve günümüzde ülkemizin birçok yerine hitap eden bir firma haline gelerek, sektöründe üst sıralara yerleşme gayesi içerisine girmiştir.

Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen ürünleri müşterilerimizin kullanım sahalarına ‘uygun fiyat ve üstün hizmetle’ sunmayı kendisine görev bilen firmamız 2017 yılında kendi markasını oluşturup Türkiye pazarına sokarak siz müşterilerimize doğru ürünü en doğru fiyatla tedarik edebilme imkanı sunmuştur.

Kuruluşundan bu yana sanayi ve ticaret sektöründe yer alan lider firmalarla iş birliği içerisinde olmuş, geniş ürün yelpazesi ile gerek perakende gerekse toptan olarak müşterilerimize hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Firmamız konusunda uzman ekibi ile, siz müşterilerine olan hizmet ve desteklerini artan kalite bilinci ve sürekli müşteri memnuniyeti ilkesine göre devam ettirmekte ve bu devamlılığı sürdürebilmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Vizyonumuz
Sanayi sektöründe geniş ürün yelpazesi ile çevre ve yaşam değerlerine saygılı, yenilikçi, müşteri odaklı bir şirket olmaktır.

Misyonumuz
Yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü geliştirmek, gerek satış öncesi gerekse satış sonrası hizmetiyle müşteri ihtiyaçlarına doğru çözümler üreterek topluma ve çevreye katkı sağlamaktır.

Değerlerimiz
-Toplum ve müşteri odaklılık
-Çevreye duyarlılık
-Üretkenlik, kaynak yönetimi ve verimlilik
-Toplam kalite yönetimi
-Bireysel kalite
-Uzmanlık
-Deneyim, sürekli gelişim ve değişim
-Şeffaflık, açıklık, dürüstlük
-Yenilikçilik ve yaratıcılık
-İnsan odaklı olmak

 

× Destek